Rakytníkový sirup

Nový produkt

Rakytníkový sirup 250ml

obsahuje čerstvú šťavu a dreň z rakytníka

dávkovanie: dospelý 3xdenne 3 lyžičky, deti od 3 rokov 1xdenne 1 lyžička

Viac detailov

Detaily

Rastlina budúcnosti, tak sa nazýva rakytník rešetliakový, ktorý niekedy označujú ako citrónovník severu, pretože obsahuje vysoký podiel vitamínu C. Jediná oranžová bobuľka obsahuje odporúčanú dennú dávku vitamínu C! Okrem vysokého obsahu vitamínu C je rakytník výbornou zásobárňou vitamínu A, takisto organických kyselín a má výrazné biostimulačné účinky, vďaka ktorým podporuje imunitný systém. Užívanie rakytníka je preto veľmi dobré pri najrôznějších virózach, chrípkach a angíne. Niektorí ľudoví liečitelia dokonca odporúčajú užívať pri týchto chorobách iba rakytník bez nejakých ďalších „umelých" liekov. Rakytník však nezaisťuje len rekonvalescenciu pri nachladnutí. Podporuje tiež tvorbu žlče a tráviacich enzýmov, reguluje krvný obeh a povzbudzuje činnosť pečene a pľúc.

Je vynikajúcí na očistu organizmu od toxických splodín, dokonca napomáha zlepšovať stav kĺbov pri reumatizme. Odporúča sa ako obranná látka proti následkom civilizačného stresu, ale pomáha aj na zvýšenie pružnosti ciev. Pretože prirodzene obsahuje aj semená, ktoré sú zdrojom oleja, môžu sa kapsuly využiť aj ako analgetikum. Pomáhajú tlmiť bolesť, sú účinným pomocníkom pri ateroskleróze alebo pri žalúdočných vredoch, pretože obnovujú žalúdočnú sliznicu a ničia baktériu, ktorá je pôvodcom vredov.

Skrátka, vďaka obsahu veľkého množstva liečivých látok rakytník dokáže pomôcť pri skutočne najrôznějších problémoch. Navyše, nie sú známe prípady akýchkoľvek nepriaznivých účinkov, takže nášmu organizmu vôbec neprekáža ani jeho dlhodobé užívanie.

Hodnotenie zákazníkov

Hodnotenie 
2016-11-24

Rakytníkový sirup

Výborný osviežujúci sirup najmä v lete. Určite odporúčam, má blahodarné účinky na náš organizmus pretože obsahuje veľké množstvo vitamínu C.

Napíšte Váš názor!

Napísať názor

Rakytníkový sirup

Rakytníkový sirup

Rakytníkový sirup 250ml

obsahuje čerstvú šťavu a dreň z rakytníka

dávkovanie: dospelý 3xdenne 3 lyžičky, deti od 3 rokov 1xdenne 1 lyžička

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (8):